Меню

Останні новини

Проведено тренінгове заняття фахівцем із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для випускників Долинянської ЗОШ та їхніх батьків

Проведено тренінгове заняття фахівцем із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для випускників Долинянської ЗОШ та їхніх батьків

" Стоп торгівлі людьми!". Під такою назвою проведено тренінгове заняття фахівцем із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Галиною Кінтер для випускників Долинянської ЗОШ та їхніх батьків.

23 | 2018-06-22

Відзначили День батька

Відзначили День батька

У світі День батька традиційно відзначають у третю неділю першого літнього місяця, тому цього року він припав на 17 червня відповідно. Проте, в Україні це поки не офіційне свято, хоча ініціатива запровадити його офіційний статус вже була.

21 | 2018-06-18

Про соціальний супровід сімей в умовах децентралізації  говорили на методичній нараді в Рогатинському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Про соціальний супровід сімей в умовах децентралізації говорили на методичній нараді в Рогатинському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Вчора, 12 травня 2018 року, відбулась щотижнева нарада для фахівців із соціальної роботи Рогатинського РЦСССДМ. Директор Центру Світлана Роскош підбила підсумки діяльності за 5 місяців, проаналізувала результативні показники щодо здійснення фахівцями соціальної роботи на відповідній території.

35 | 2018-06-13

Рогатинські діти взяли участь в обласному фестивалі творчості

Рогатинські діти взяли участь в обласному фестивалі творчості

Вчора, 31.05.2018 року, в Івано-Франківську відбувся 19 фестиваль творчості дітей з інвалідністю, участь в якому взяли і творчі діти з Рогатинщини.

56 | 2018-06-01

Рогатинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів інформаційний місячник до Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням, який  відмічається щорічно 31 травня

Рогатинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів інформаційний місячник до Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням, який відмічається щорічно 31 травня

Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням дав фахівцям із соціальної роботи Рогатинського РЦСССДМ гарну можливість підвищити знання населення району про небезпеку, пов’язану з тютюнопалінням, адже куріння завдає величезної шкоди не лише організму людини, а й державі загалом.

48 | 2018-05-29

Родинне свято відбулося в Помонятах

Родинне свято відбулося в Помонятах

Виховувати почуття єднання української родини, любові до рідних, близьких людей, повагу до сімейних цінностей, бажання оберігати та примножувати їх, поважати старших, оберігати молодших – таку мету мав захід, що відбувся сьогодні у селі Помонята з ініціативи фахівця із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кінтер Галини Любомирівни за вагомої підтримки директора Помонятської ЗОШ І-ІІст. Стахів Наталії Михайлівни, педагогічного колективу, членів сімей різних категорій, з якими працює фахівець спільно із суб’єктами соціальної роботи.

170 | 2018-05-24

Рогатинський районний центр соціальних служб  для сім”ї, дітей та молоді інформує

Рогатинський районний центр соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді інформує

На прохання Комунального закладу «Івано-Франківський обласний госпіталь ветеранів війни» (вул. Шкрумеляка, 26, м. Коломия, Івано-Франківська область, 78200, тел.(факс): (03433) 2-59-58; 7-23-30, e-mail: if.hospital.gol@gmail.com) доводимо до відома ветеранів про наявні путівки на оздоровлення .

64 | 2018-05-18

Подарунок власноруч

Подарунок власноруч

В рамках місячника, приуроченого Дню Матері та Міжнародному дню сім"ї, в клубі села Вербилівці відбувся творчий майстер-клас під назвою “Створи подарунок для мами власними руками”. Діти вчилися розпису айсінгом на медових пряниках, де кожен мав змогу самостійно виготовити своєрідний сувенір.

39 | 2018-05-14

Психологічна підтримка учасників АТО та їх родин

Психологічна підтримка учасників АТО та їх родин

В рамках здійснення заходів з психологічної підтримки учасників АТО нещодавно в Івано-Франківську відбувся тренінг на тему: «Ефективні програми психологічної реабілітації учасників АТО», який провела голова постійної комісії обласної ради з питань захисту прав учасників і ветеранів антитерористичної операції на Сході України, психолог, волонтер Чаплинська Наталя Любомирівна. В заході взяли участь 16 працівників центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та 4 представники діючих ОТГ області, серед яких фахівці із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Галина Кінтер та Іванна Пільчак.

34 | 2018-05-14

Прославимо маму, що кличе до храму

Прославимо маму, що кличе до храму

Багато вважають, що травень - це місяць Небесної Матері, яка для нашого народу є особливо шанованою, адже саме вона є тим чистим джерелом, з котрих людина живиться від першого свого подиху на цьому світі до останніх днів життя.

50 | 2018-05-14

Виїзний День соціальної служби

Виїзний День соціальної служби

Сьогодні директор Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Роскош здійснила виїзд у Вербилівську сільську раду, де надала методичну допомогу та здійснила супервізію фахівцеві із соціальної роботи, що закріплений за цією територіальною громадою, Іванні Пільчак.

64 | 2018-05-08

Робота із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги

Робота із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги

Сьогодні комісія в складі директора Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлани Роскош, начальника служби у справах дітей Ірини Базилевич здійснили виїзд в Стратинську сільську раду, де спільно із секретарем Стратинської сільської ради Надією Мельник та завідувачем ФАПу Оксаною Падляк здійснили візит у сім’ї, що опинилися в складних життєвих обставинах з метою вивчення оцінки потреб та здійснення профілактичної та випереджувальної роботи.

63 | 2018-05-07

Фахівці із соціальної роботи  звітували про свою діяльність та ділились досвідом

Фахівці із соціальної роботи звітували про свою діяльність та ділились досвідом

На базі Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді сьогодні, 05 травня 2018 року, відбулась чергова нарада для фахівців із соціальної роботи під керівництвом директора РЦСССДМ Світлани Роскош, на якій розглядалися питання щодо організації діяльності центру на найближчий період.

45 | 2018-05-05

Фахівці із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  долучились до місцевих заходів

Фахівці із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді долучились до місцевих заходів

В рамках відзначення Міжнародного дня пам'яті жертв радіаційних аварій і катастроф фахівці із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді долучились до місцевих заходів разом із сім’ями, з якими працюють в напрямку випередження складних життєвих обставин.

60 | 2018-04-27

Рогатинський районний центр  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує

Рогатинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує

Зарваниця запрошує учасників війни та членів їх сімей на реабілітаційний відпочинок з 14 травня 2018 року по 20 травня 2018 року. Проживання та харчування - безкоштовно. З Вашими дітками працюватимуть аніматори.

43 | 2018-04-24

В районному центрі соціальних служб відбувся методичний день

В районному центрі соціальних служб відбувся методичний день

Сьогодні 20 квітня 2018 року в райдержадміністрації відбувся методичний день для фахівців із соціальної роботи, який провела директор Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Роскош.

62 | 2018-04-20

Охороняти і берегти культурну спадщину

Охороняти і берегти культурну спадщину

У всеукраїнський День пам’яток історії та культури, який відзначають щороку 18 квітня, фахівець із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Іванна Пільчак провела для дітей екскурсійну подорож

62 | 2018-04-19

Фахівці із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводять різноманітні заходи в рамках Великодніх свят

Фахівці із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводять різноманітні заходи в рамках Великодніх свят

Фахівці із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели чергову методичну нараду.

76 | 2018-04-03

Рогатинщина у синьому

Рогатинщина у синьому

2 квітня весь світ відзначає Міжнародний день інформування про аутизм. Цього року Рогатинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді активно долучився до міжнародного руху.

74 | 2018-04-02

В початок Попередня 1 2 3 4 Наступна В кінець

Голова РДА

БІЛІНСЬКИЙ ПЕТРО СТЕПАНОВИЧ

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
24-300; т/ф 24-780


e-mail: rogatyn_rda@i.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини