Меню

92 | 2018-01-25

Голова райдержадміністрації спільно із робочою групою відпрацювали головні аспекти Програми соціально-економічного та культурного розвитку Рогатинського району на 2018 рік

Вчора, 24 січня, в райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з підготовки та реалізації проекту програми соціально-економічного та культурного розвитку Рогатинського району на 2018 рік під головуванням голови райдержадміністрації Петра Білінського. У її роботі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Степан Демчишин, заступник голови районної ради Олег Вовкун, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та підприємств району.

Голова райдержадміністрації підкреслив вагомість даного питання, адже воно стосується усіх сфер життєдіяльності Рогатинського району в частині соціально-економічного та культурного розвитку громади, а також наголосив на важливості фінансуваня конкретних районних програм та контролі за їх виконанням.

Зі слів начальника відділу економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Володимира Штогрина, на виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 05.12.2017 року № 358 «Про розробку проекту програми соціально-економічного та культурного розвитку Рогатинського району на 2018 рік», створено робочу групу, визначено структуру програми, враховуючи розділи, передбачені Кабінетом Міністрів України: «До березня 2018 року ми повинні сформувати районну програму і винести її на розгляд сесії районної ради, із врахуванням нового концептуального підходу, конкретних аналітичних довідок про підсумки роботи за 2017 рік, які щоразу готують структурні підрозділи та перегляду цільових програм, діючих напередодні».

Очільник виконавчої влади району висловив думку, щодо необхідності відмови практикування нереалістичних та не підкріплених реальним фінансуванням програм, адже, переглядаючи попередні районні програми можна сказати, що 80% запланованих заходів не виконуються. « Розбляючи найвагоміший документ розвитку району, ми зобов’язані розуміти, що від конкретики поставлених завдань залежить якість результату, важливого для району. За наявності у своєму розпорядженні значних фінансових ресурсів, ми маємо максимально ефективно їх використати за умови забезпечення при цьому прямого взаємозв’язку між розподілом коштів і фактичними результатами їх використання відповідно до визначених пріоритетів розвитку громади. Вирішення цього завдання можна досягти при застосуванні програмно-цільового методу» - акцентував Петро Степанович. А далі на конкретному прикладі збільшення показників, перевиконання бюджету в одній з державних установ виклав власне бачення щодо можливостей внесення змін до даної Програми впродовж робочого року, таким чином - вирішення інших поточних питань в цьому ракурсі.

Окрім цього, голова райдержадміністрації окрему увагу звернув на конкретизацію заходів в рамках реалізації Програми соціально-економічного та культурного розвитку району, їх поетапне своєчасне та наполегливе виконання, контроль та моніторинг результатів.

Відповіді на всі інші запитання щодо даної теми, консультації дотичні керівники можуть отримати у відділі економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації. «Прагну співпраці усіх ланок і відділів у створенні нової Програми, яка змінить життя громади і принесе позитивні результати і якісні показники Рогатинському районові» - так на завершення голова райдержадміністрації закликав присутніх поєднати інтереси, адже, запорукою успіху посадовець вважає мотивацію, що є тією внутрішньою силою, енергією, паливом, яка допоможе нам рухатися вперед та досягати перед собою поставлених цілей.

Голова РДА

БІЛІНСЬКИЙ ПЕТРО СТЕПАНОВИЧ

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
24-300; т/ф 24-780


e-mail: rogatyn_rda@i.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини