Меню

152 | 2018-02-12

Голова райдержадміністрації взяв участь у засіданні постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів, податків та інвестицій

Сьогодні, 12 лютого, голова районної державної адміністрації Петро Білінський взяв участь у засіданні постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів, податків та інвестицій.

В ході засідання було розглянуто заяви та листи, які поступили у виконавчий апарат районної ради і стосувалися виділення коштів з районного бюджету.

Для вирішення питань забезпечення життєдіяльності району у 2018 році, постійна комісія районної ради змінила підхід щодо пріоритетності виділення коштів. Так, з метою залучення коштів з бюджетів різних рівнів, після детального опрацювання, постійною комісією було вирішено виділити кошти на виготовлення проектно-кошторисних документацій на ремонт та утеплення фасадів, заміну даху в Рогатинській центральній лікарні, на ремонт приміщення КП «ЦРА №47» для облаштування робочих кабінетів та лабораторій для сімейних лікарів, на реконструкцію Юнашківської ЗОШ І-ІІ ст. у навчально-виховний комплекс, а також на ремонт даху адмінбудинку, який відноситься до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району.
З метою впровадження енергозберігаючих заходів в бюджетних установах району, членами постійної комісії було погоджено виділення коштів на придбання прально-сушильних машин для Рогатинської ЦРЛ, також було рекомендовано виділити близько 700,0 тис.грн. на оплату капітального ремонту опорного закладу Верхньолипицька ЗОШ І-ІІІ ст.
Враховуючи рішення постійної комісії, в 2018 році буде продовжуватись виділення коштів на виплату одноразових грошових допомог для громадян, які прийматимуться Рогатинським районним військовим комісаріатом на військову службу за контрактом.
В ході обговорення, членами постійної комісії було виділено кошти Рогатинській ЦРЛ для закупівлі медикаментів, спеціального харчування жителям району, а також на закупівлю реактивів та рентгенплівок.
Для проведення поточних ремонтних робіт на міському стадіоні, погашення заборгованості за друкування тиражу районної газети «Голос Опілля» та для зміцнення матеріально-технічної бази центральної бібліотечної системи з районного бюджету виділено відповідно 55 053 грн., 44 000 грн. та 100 000 грн.
З метою належного забезпечення пожежної безпеки в районі, постійною комісією погоджено виділення 100 000 грн. на придбання паливно-мастильних матеріалів місцевій пожежній частині та 80 000 грн. – для співфінансування життєдіяльності Букачівської пожежної частини.
Також комісією виділено кошти для вирішення ряду інших першочергових заходів в районі.

Голова РДА

БІЛІНСЬКИЙ ПЕТРО СТЕПАНОВИЧ

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
24-300; т/ф 24-780


e-mail: rogatyn_rda@i.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини