Меню

112 | 2018-02-22

Потенціал Рогатинського району серед сільських районів області є одним з найперспективніших, - це зазначив голова райдержадміністрації Петро Білінський звітуючи перед громадою

Розпочинаючи свій виступ голова РДА Петро Білінський зазначив, що відповідно до статті 34 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» голови районних державних адміністрацій щорічно звітують перед районними радами з питань виконання бюджету, програм соціально-економічного та культурного розвитку територій і делегованих повноважень.

Тому дозвольте зосередити вашу увагу на найголовніших акцентах теми нашого звіту.

Перше. Протягом звітного періоду жодної позиції складових соціально-економічного розвитку не втрачено. Навпаки – район продовжив жити і розвиватися. Безперебійно функціонував промислово-виробничий сектор, стабільно виконувало своє призначення мале підприємництво, якісні показники викристалізувалися в аграрному секторі, справилася з покладеними завданнями бюджетна сфера, забезпечувався правопорядок та дотримання конституційних прав і свобод жителів району, розвивалися та зміцнювали свої позиції елементи громадянського суспільства.

Друге. Ми зрушили з місця проблеми якості управління районом. Зростає рівень відповідальності кадрів, якість прийнятих рішень, посилюється відповідальність за їх виконання. Ми повертаємо довіру людей до влади.

Третє. У нас сформувалося повне взаєморозуміння з районною радою, депутатським корпусом, керівниками місцевих громад району. Ми зуміли прийти до єдиного розуміння проблем району, усвідомили для себе можливість та напрямки розвитку району, погодилися взяти спільну відповідальність за долю наших сіл, рівень життя людей та напрацювати для того , щоб район увійшов у число кращих в області. Протягом минулого року ми ще на крок наблизилися до цієї мети.

Дані свідчать, що на рівні області за підсумками 2017 року ми матимемо пристойні позиції серед інших районів.

Отже, найголовніші дані, які підтверджують вищесказане демонструються у слайдах.

А тепер про завдання 2018 року.

Завдання номер один: якісна медична реформа.

Завдання номер два: Освітня реформа.

Завдання номер три: Прийняття Стратегії сталого розвитку аграрного сектору.

Завдання номер чотири: підготовка району до проведення реформи децентралізації та адміністративно-територіальної.

Об’єднуюче завдання: збереження та нарощення показників соціально-економічного розвитку та бюджету району.

Голова РДА

БІЛІНСЬКИЙ ПЕТРО СТЕПАНОВИЧ

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
24-300; т/ф 24-780


e-mail: rogatyn_rda@i.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини