Меню

81 | 2018-03-12

Позитив медреформи є

Голова райдержадміністрації Петро Білінський в черговий раз провів інформаційну зустріч з метою роз’яснення деталей впровадження медичної реформи в Рогатинському районі. Цього разу очільник виконавчої влади району завітав до Рогатинської ЦРЛ, де радо поспілкувався із лікарями сімейної медицини, які причетні до збору декларацій.

«Я вже неодноразово презентував різноманітні аспекти медичної реформи - тих глобальних змін, які системно впливають на теперішню ситуацію і в результаті призведуть до її поліпшення. Наші численні зустрічі із вами, депутатами різних рівнів, сільськими громадами району, як і напередодні, мають чіткий меседж : позитив медреформи є – лікарі і лікарні будуть конкурувати за пацієнта і це буде головним стимулом для їх кращої роботи» - наголосив голова райдержадміністрації.

Так, із ухваленням медичної реформи Україна попрощалася із «совєтською» спадщиною в медицині і обрала шлях до якісної сучасної системи охорони здоров’я. Це шлях поступових змін паралельно по всіх напрямках: інфраструктури, освіти лікарів, фінансування, доріг. Таким шляхом йшли всі країни, в яких сьогодні функціонує сучасна система охорони здоров’я. Про це говорилось на зустрічі з медиками району.

Голова РДА

БІЛІНСЬКИЙ ПЕТРО СТЕПАНОВИЧ

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
24-300; т/ф 24-780


e-mail: rogatyn_rda@i.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини