Меню

440 | 2017-10-11

Рогатинська центральна районна лікарня отримала нового керівника

Привітати головного лікаря центральної районної лікарні Тараса Михайловича Бандуру прийшли сьогодні військовий капелан Збройних Сил України о.Дмитро Бігун, голова райдержадміністрації Петро Білінський, голова районної ради Роман Гринишин.

Отець Дмитро Бігун привітав Тараса Михайловича з призначенням на посаду та побажав стати добрим керманичем.

Голова райдержадміністрації висловив свою велику повагу та подяку Івану Маслянку за багаторічну нелегку сумлінну працю.

«Ми повинні розуміти, що такою медицина, яка була до сьогодні вже не буде і не так її бачить держава. Тому в нас є певні доведені плани від держави. Зміни відбудуться і ці зміни почнуться з якості медичних послуг. Ми повинні в межах бюджетних асигнувань, які нам доведені ще подумати, що ми можемо знайти в нашому місцевому бюджеті і побудувати якісну медицину. Ми будемо працювати над тим, щоб зберегти лікарню інтенсивної терапії, побудувати первинну ланку. Цей механізм в світі вже працює. Ми переймаємо ті кращі моделі, які існують на сьогоднішній день і хочемо їх запровадити у себе», - наголосив Петро Білінський у своєму виступі.

Голова районної ради побажав новопризначеному керівнику плідної праці та порозуміння з колективом.

В свою чергу, новопризначений головний лікар подякував за довірений йому колектив та можливість очолювати центральну районну лікарню. А також наголосив, що зробить все для того, щоб у колективі збереглися хороші відносини та покращився рівень медичного обслуговування в Рогатинському районі. 

 

Довідка:

Бандура Тарас Михайлович 1981 року народження. Закінчив Івано-Франківську державну медичну академію в 2003 році, після того – інтернатуру по спеціальності «Нейрохірургія» на базі Калуського ТМО та на базі Київської медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика. У 2016 році отримав вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Нейрохірургія». З 2017 року навчається на заочній формі навчання у Тернопільському національному економічному університеті за спеціальністю «Менеджмент закладів охорони здоров’я». Працював на посаді лікаря-нейрохірурга в Калуській ЦРЛ. На посаду головного лікаря Рогатинської Центральної районної лікарні призначений з 11 жовтня 2017 року.

Голова РДА

БІЛІНСЬКИЙ ПЕТРО СТЕПАНОВИЧ

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
24-300; т/ф 24-780


e-mail: rogatyn_rda@i.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини