Меню

109 | 2018-02-28

В рамках робочої поїздки голова райдержадміністрації Петро Білінський зустрівся із жителями сіл Вербилівці та Залужжя та обговорив впровадження медичної реформи

Сьогодні, 28 лютого, в рамках робочої поїздки голова райдержадміністрації Петро Білінський спільно із заступником головного лікаря Рогатинської ЦРЛ Віктором Денисюком та лікарем долученим до збору декларацій Мирославою Косминою зустрівся із жителями сіл Вербилівці та Залужжя.

«Основне питання, яке сьогодні активно обговорюється - це впровадження медичної реформи, мета якої наблизити якість послуг якомога швидше до людей, оскільки в нас катастрофічні демографічні показники. І якщо ми в нашому районі успішно реалізуємо реформу - то це показник того що ми можемо це зробити і приклад для наслідування іншим», - наголосив Петро Білінський.

Як зазначили самі жителі, їм сьогодні було цікаво почути про нововведення в медицині, задати свої запитання та отримати вичерпні відповіді.

Голова РДА Петро Білінський більш детально зупинився на тих важливих моментах, які необхідні в першу чергу для запуску первинної ланки.

Голова РДА

БІЛІНСЬКИЙ ПЕТРО СТЕПАНОВИЧ

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
24-300; т/ф 24-780


e-mail: rogatyn_rda@i.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини