Меню

107 | 2017-10-12

Відбувся семінар на базі фермерського господарства «Персей-Агро»

Вчора, 11 жовтня, на базі фермерського господарства «Персей-Агро» Рогатинського району (керівник Слободян В.Р.) відбувся семінар, організований відділом агропромислового розвитку райдержадміністрації та кураторами в Західному регіоні провідних селекційних компаній Pionner, Saatbau, Monsanto, Euralis та компанії Агротехносоюз (стимулятор росту рослин, мінеральні добрива) для сільськогосподарських товаровиробників Рогатинського району.

Після теоретичної частини семінару, яка проходила в конференційному залі ресторану «Еліт-Центр» (м.Рогатин) учасники семінару оглянули сформований урожай кукурудзи на зерно даних селекційних компаній на демонстративному полі фермерського господарства «Персей-Агро» (с.Чесники). Заступник голови фермерського господарства Андрій Патрило  та головний агроном відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Ольга Плебанська детально прокоментували технології вирощування високих врожаїв кукурудзи названих селекційних компаній в природно-кліматичних умовах, які сформувалися в останні роки на Рогатинському Опіллі.

Також, Ольга Василівна проаналізувала стан посіву озимих в районі, наголосивши на завершення оптимальних строків посіву озимої пшениці. Окрім цього, О. Плебанська надала рекомендації керівникам господарств в найкоротші терміни завершити посівні роботи.

В заключній частині семінару представниками компаній було організовано розіграш цінних призів, які вручено найпрофесійнішим керівникам та спеціалістам району.

Голова РДА

БІЛІНСЬКИЙ ПЕТРО СТЕПАНОВИЧ

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
24-300; т/ф 24-780


e-mail: rogatyn_rda@i.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини